امام علی (ع) :
آدم حسود، زوال نعمت از طرف مقابل را براي خود يک نعمتي به حساب مي‌آورد!(فهرست غرر، ص ٦٧)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر » مراکز رفاهی
  • شناسه : 282
  • 21 فوریه 2019 - 18:52
  • 1875 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر سایت
  • منبع : پورتال اداره آموزش و پرورش رباط کریم
این معلم است که انسان می سازد.
این معلم است که انسان می سازد.
علی خجسته کیا خیر مدرسه ساز :

این معلم است که انسان می سازد.

علی خجسته کیا ، در ششمین روز از دهه پرخیرو برکت فجر و در مراسم افتتاحیه مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان رباط کریم که به نام این خیر نیک اندیش نامگذاری شده است حضور یافت. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، علی خجسته کیا ، در […]

علی خجسته کیا ، در ششمین روز از دهه پرخیرو برکت فجر و در مراسم افتتاحیه مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان رباط کریم که به نام این خیر نیک اندیش نامگذاری شده است حضور یافت.


به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، علی خجسته کیا ، در ششمین روز از دهه پرخیرو برکت فجر و در مراسم افتتاحیه مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان رباط کریم که به نام این خیر نیک اندیش نامگذاری شده است حضور یافت.

 

این خیر نیکوکار در گفتگو با جمعی از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شهرستان رباط کریم گفت : برای ایجاد آرامش در جامعه می بایست به معلم توجه ویژه شود چراکه این معلم است که انسان می سازد .

علی خجسته کیا خطاب به همه خیرین اظهار داشت : مدرسه کارخانه انسان سازیست پس شایسته است که جهت ساخت و تجهیز مدرسه خصوصا در روستاها و مناطق محروم مبادرت ورزند .

علی خجسته کیا در سال ١٣١۴ در تهران متولد شد وی پس از تحصیلات مقدماتی صنعت چوب را نزد استادان گرانقدر آموخت وبه عنوان یک کارگر ساعتی با پشت کار و روزی ١٢ تا ١٨ ساعت کارشبانه روزی به تولید مبلمان فعال پرداخت .

خجسته کیا

 

خجسته کیا می گوید : اول کارگاه و بعد کارخانه ساختم با تولید وتحویل استادان دیگر به خود وکشورم خدمت کردم وهرروزکه از عمرم کاسته می شد به اموالم در دنیا اضافه شد. میدانستم خدا هست واز نفسم به من نزدیکتر است خدایی که برای در محضرش بودن به واسطه هم نیازی نیست . گفتم خدایا من فقط برای رضای توشروع می کنم٩٠ % مال وارث و١٠ % مال خودم وبدین وسیله از خداوند یاری گرفتم وبرای بچه های باهوش که به علت فقر مالی و… از تحصیل باز مانده بودند مدرسه بسازم.

یک مدرسه در داودیه رباط کریم به نام خودم

یک سالن ورزشی در اسلامشهر به نام پدرم

یک مدرسه در محله فقیر نشین کاشان بنام خودم

مدرسه ای هم در فین نزدیک تبعید گاه امیرکبیر که زادگاه مادرم است بنام مادرم ساخته وتحویل آموزش وپرورش دادم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*