امام علی (ع) :
آدم حسود، زوال نعمت از طرف مقابل را براي خود يک نعمتي به حساب مي‌آورد!(فهرست غرر، ص ٦٧)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » بخشنامه ها
  • شناسه : 955
  • 14 نوامبر 2019 - 22:41
  • 2739 بازدید
  • ارسال توسط :
ارائه خدمات دندانپزشکی به فرهنگیان عزیز
ارائه خدمات دندانپزشکی به فرهنگیان عزیز

ارائه خدمات دندانپزشکی به فرهنگیان عزیز

بخشنامه ارائه خدمات دندانپزشکی مهر پرند در راستای ارائه خدمات رفاهی به همکاران محترم فرهنگی خدمات دندانپزشکی در درمانگاه مهر پرند شامل ارائه خدمات عمومی، تخصصی، جراحی، ارتودنسی، ایمپلنت(کاشت دندان) و دندانپزشکی اطفال باشرایط ذیل ارائه می گردد. ۱ -همکار متقاضی می‌بایست ۳۰درصد از کل هزینه درمان را در درمانگاه پرداخت نماید و الباقی بصورت […]

دندانپزشکی مهر پرند

بخشنامه ارائه خدمات دندانپزشکی مهر پرند

در راستای ارائه خدمات رفاهی به همکاران محترم فرهنگی خدمات دندانپزشکی در درمانگاه مهر پرند شامل ارائه خدمات عمومی، تخصصی، جراحی، ارتودنسی، ایمپلنت(کاشت دندان) و دندانپزشکی اطفال باشرایط ذیل ارائه می گردد.

۱ -همکار متقاضی می‌بایست ۳۰درصد از کل هزینه درمان را در درمانگاه پرداخت نماید و الباقی بصورت اقساطی با توجه به هزینه درمان۳ تا۶ ماهه از حقوق ایشان کسر خواهد شد.

۲-همکاران متقاضی دریافت خدمات دندانپزشکی با مراجعه به درمانگاه دندانپزشکی مهر بعد از معاینات اولیه ضمن تکمیل فرم دریافت خدمات و تعیین هزینه درمان، جهت تأیید به کارشناسی تعاون مراجعه نمایند.

۳-پس از اتمام مراحل درمان با توجه به معرفی نامه‌های صادره دندانپزشکی لیست دریافت کنندگان خدمات را جهت کسر از حقوق به کارشناسی تعاون تحویل می نماید.

۴-کلیه همکاران شاغل(رسمی، پیمانی و قراردادی) و بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم و همچنین خانواده‌های ایشان می توانند از مزایای این قرارداد با تعرفه‌ ویژه فرهنگیان بهره مند شوند.

آدرس درمانگاه: پرند، میدان امام خمینی، درمانگاه تخصصی مهر پرند، طبقه اول، بخش دندانپزشکی

زمان مراجعه جهت معاینه: شنبه تا چهارشنبه صبح‌ها از ۱۰ الی ۱۳ و عصرها از ۱۵ الی ۱۹

تلفن دندانپزشکی درمانگاه مهر : ۵۶۲۱۷۱۰۱- ۰۹۰۱۴۴۳۷۷۶۴

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*